Цегла Коломия Півторачка в Івано-Франківську - Ціна від виробника Коломийського цегельного заводу

У нас можна Купити =>>Коломийську Цеглу - Коломийський Цегельний завод продає цеглу ( цегла півторачка, одинарна, подвійна (Керамічний блок (2НФ) з доставкою Івано-Франківськ

Дізнатись >> Ціни на Цеглу Коломия

Коломийська Цегла виготовляється шляхом випалу глини і піску. Важливою перевагою даного виду є його довговічність і висока марка міцності. Відмінною особливістю є економічність. Застосування в будівництві потовщеної цегли, на відміну вiд одинарної, дозволяє заощадити як розчин кладки, так і час роботи. Даний завoд продає усю сертифіковану цеглу з Доставкою та Розвантаженням.

Усі ціни та питання з доставкою та Розвантаженням. Дізнавайтесь у наших менеджерів за телефонами вказаних нижче. Цегла Марки М100, М125-Дуже міцна.

Контакти для зв'язку:

+38 (097)-36-77-278

+38 (050)-73-17-002

Коломийський цегельний завод

Сайт Цегла.com

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЦЮ ЦЕГЛУ?

  1. Для будівництва будинків і інших будівель, установки міжкімнатних перекриттів. Особлива відмінність Коломийської цeгли полягає в тому, що йoго тіло складається з внутрішніх порожнин. На вiдміну з облицювальної цeгли, рядова має меншу ціну, що дозволяє заощадити на будівництві.

  2. Внутрішня порожнина цeгли доходить до 13 -49% з йoго обсягу. Завдяки цьому, на виробництво саману потрібно менше матеріалів, що надалі серйозно знижує ціну на кінцевий продукт і збільшує швидкість виробництва. Дешева ціна виробника - одне з головних переваг, де ви не будете переплачувати. А також якість сертифікації якості товару.

  3. Крім того, півторачка, одинарна, та Подвійний керамічний блок володіє ще однією цікавою властивістю. При йoго виробництві намагаються домогтися високої пористості. Він стає схожий на тверду губку. Саме завдяки цьому можна зменшити його теплопровідність.

  4. Збільшення звукоізоляції, теплоізолюючих якостей пояснюється присутністю повітря в порах цегли. Рядова цегла якісніше зберігає тепло для мешканців цього будинку, а також добре блокує зовнішній шум.

  5. Крім вищеописаних позитивних якостей, є ще перевага - невелика вага, завдяки пористої структури і наявністю наскрізних порожнеч усередині. Будинки, що будуються з рядової пустотілої керамічної цегли, мають більш низьку вагу, а отже, істотно знижують навантаження на фундамент, що дозволяє закласти запас.

  6. Будівельна (рядова) - повнотіла цегла, яка використовується для зведення конструкційних стін будівель, перегородок, стін підвалів або димоходів. Цегла підходить також опціонально для виконання фундаментів. Має дуже хорошу механічну міцність і на стиск. Пропонуємо цегла з заводу, одного з кращих виробників.

  7. Наявність сертифікації цегли, захищена термоплівкою при доставці, будь-яка форма оплати. Постійним клієнтам знижки, будівельним фірмам . Пряма ціна поставка із заводу.


Радимо Вам ознайомитися з характеристиками:

Цегла Півторачка М-100 М-125

Розватаження

  1. Доставка Івано-Франківська область : КоломиЇ, Тисмениця, Лисець, Іваниківка, Радча, Забережжя, Богородчани, Підгіря, Космач, Солотвино, Марківці, Хом'яківка, Тлумач, Городенка, Гвіздець, Заболотів, Отинія, Косів, Кути, Калуш, Угринів, Ямниця, Павлівка, Тязів, Галич, Бурштин, Рогатин та по всій Івано-Франківській області.

  2. Львів: Белз, Бібрка, Бориня, Борислав, Броди, Брюховичі, Буськ, Великий Любінь.

  3. Тернопіль, Чернівці.

Компанія допоможе вам зробити розрахунок кількості цегли для ваших потреб. За допомогою наших кваліфікованих менеджерів.