Цегла Івано-Франківськ, Ціна від виробника Коломийського цегельного заводу

Коломийська Цегла виготовляється шляхом випалу глини і піску. Важливою перевагою даного виду цегли є його довговічність і висока марка міцності. Відмінною

особливістю потовщеної цегли є економічність. Застосування в будівництві потовщеної цегли, на відміну від одинарної, дозволяє заощадити як розчин кладки, так і час роботи.

+38 (097)-36-77-278

+38 (050)-73-17-002

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЦЮ ЦЕГЛУ?

Для будівництва будинків і інших будівель, установки міжкімнатних перекриттів. Особлива відмінність Коломийської цегли полягає в тому, що його тіло складається з внутрішніх порожнин. На відміну від облицювальної цегли, рядова має меншу ціну, що дозволяє заощадити на будівництві.

Внутрішня порожня порожнину цегли доходить до 13 -49% від його обсягу. Завдяки цьому, на виробництво саману потрібно менше матеріалів, що надалі серйозно знижує ціну на кінцевий продукт і збільшує швидкість виробництва. Дешева ціна від виробника - одне з головних переваг, де ви не будете переплачувати. А також якість сертифікації якості товару.

Крім того, цегла рядова півторачка, одинарна, та подвыйний керамічний блок володіє ще однією цікавою властивістю. При його виробництві намагаються домогтися високої пористості решти цегли. Він стає схожий на тверду губку. Саме завдяки цьому можна зменшити його теплопровідність.

Збільшення звукоізоляції, теплоізолюючих якостей пояснюється присутністю повітря в порах цегли рядового. Рядова цегла якісніше зберігає тепло для мешканців цього будинку, а також добре блокує зовнішній шум.

Крім вищеописаних позитивних якостей цегли, є ще перевага - невелика вага, завдяки пористої структури і наявністю наскрізних порожнеч усередині. Будинки, що будуються з рядового пустотілого керамічної цегли, мають більш низьку вагу, а, отже, істотно знижують навантаження на фундамент, що дозволяє закласти запас.

Варто також врахувати, що саман протипоказаний при зведенні фундаменту. Для цих цілей потрібно застосовувати повнотіла цегла.

Радимо Вам ознайомитися з характеристиками повнотілої одинарної цегли і повнотілої полуторного цегли а також іншими видами цеглами нижче .

Цегла Одинарна М-100 М-125 М-150

Цегла Півторачка М-100 М-125

Цегла Подвійна (Керамблок)2NF

Розватаження

Ціни

Компанія Цегла.com допоможе вам зробити розрахунок кількості цегли для ваших потреб. За допомогою наших менеджерів.