Цегла.com

Одинарна М-100 М-125 М-150

Цегла повнотіла (Розмір 65 х 120 х 250)

097-36-77-278

050-73-17-002

Являє собою будівельний виріб, в якому відсутні отвори. Проводиться з очищеної тугоплавкой екологічно чистої глини. Така цегла використовують для побудови зовнішніх і внутрішніх стін будівлі. Цегла повнотіла універсальний будівельний матеріал, він має підвищену стійкість до різних зовнішніх факторів, таким як висока температура, холод, відкрите полум'я і волога.

Його також застосовують під час будівництва різних об'єктів і закладки фундаменту. Це житлові будинки, підвали, промислові та складські приміщення.

Різновиди повнотілих цегли.

В наші дні найбільш затребуваним матеріалом для зведення стін і досі залишається цегла. Його лідируючі позиції цілком зрозумілі характеристиками цього матеріалу. Він добре зберігає тепло приміщення, не залежить від зміни вологості і перепадів температурного режиму. Цегла повнотіла визнаний кращим будівельним матеріалом в Україні.

Основні типи і види повнотілої цегли.

Цегла можна класифікувати на підставі матеріалів, використаних при його виробництві. Сировиною для виробництва керамічної цегли є кілька видів глини. Процес виробництва його полягає також з формування і сушіння з випалюванням при високих температурах (не менше 10000С). В результаті такої обробки цегла, отримує матову поверхню і видає дзвін при постукуванні. Структура його пориста, легка, без тріщин.

Тернопільська область: Тернопіль, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ.

м.Бережани, м.Борщів, м.Бучач, Гусятин, Заліщики, Збараж, Зборів, Козова, Кременець, Ланівці, Монастириська, Підволочиськ, Підгайці, Теребовля, Чортків, Шумськ.

Чернівецька область: Чернівці, Заставна, Кельменці, Кіцмань, Новоселиця, Путила, Сокиряни, Сторожинець, Хотин Вижниця, Герца, Глибока,

Львівська область: Львів, Жовква, Золочів, Миколаїв, Мостиська, Перемишляни, Пустомити, Радехів, Самбір, Сколе, Сокаль, Старий Самбір, Турка, Яворів. Броди, Буськ, Городок, Дрогобич, Жидачів.