Цегла від цегельного заводу

Цегла від заводів виробників, Цегельного заводу Тернопіль, Львів, Чернівці

Рядовий цегла виготовляється шляхом випалу глини і піску. Важливою перевагою даного виду цегли є його довговічність і висока марка міцності. Одинарний саман зручний в застосуванні. На відміну від повнотілої, має меншу вагу - 2,70 кг. при тому ж розмірі 250х120х65 мм, тому дуже зручно брати однією рукою. При цьому він коштує менше ніж інші цегли.

Основна продукція підприємства - пустотіла-одинарна, півторачка (потовщений) цегла, та подвійний керамічний блок марки М100 і М125.

Цегла - добре знайомий, природний, екологічно чистий, "живий" матеріал з багатовіковою традицією застосування. Він здавна вважається найкращим матеріалом в будівництві житла.

Відмінною особливістю цегли є його екологічна безпека, яка пояснюється якостями застосовуваного у виробництві сировини. Цегла готують без застосування домішок і шкідливих добавок. Глина, використовувана , не містить домішок металів і гірських порід. Володіє високим циклом морозостійкості, що забезпечує

дому з цегли довге життя.

Цегляні стіни володіють великою теплоємністю, а, отже, високою тепловою інерцією. У будинку з червоної цегли тепло взимку і прохолодно влітку. А значить, в квартирі буде здоровий, комфортний клімат.

Унікальне глиняне сировину забезпечує також такі характеристики, як:

хороша звукоізоляція;

низька вологість в приміщенні;

природна циркуляція повітря в приміщенні, стіни "дихають".

Радимо Вам ознайомитися з характеристиками потовщеної цегли і повнотілої одинарної цегли а також іншими цеглими.

Цегла Одинарна М-100 М-125 М-150

Цегла Півторачка М-100 М-125

Цегла Подвійна (Керамблок)2NF